Статьи

 • Что такое HEVC и AVC? Описание видеокодеков H.265 и H.264

  Что такое HEVC и AVC? Описание видеокодеков H.265 и H.264

  Чем выше разрешение камеры видеонаблюдения, тем мощнее необходимы математические алгоритмы обработки и сжатия видеоинформации, переведенной в цифровой поток.  Эта тема очень актуальна для профессионалов в отрасли видеонаблюдения. Она будет также интересна и другим специалистам, а также продвинутым пользователям.

  Подробнее...
 • Применение многофокусных систем от Panomera® Technology

  Применение многофокусных систем от Panomera® Technology

  В отличие от камер с одним датчиком, технология MFS работает с несколькими датчиками («мультисенсор»), каждый из которых работает с разными фокусными расстояниями («мультифокусный»). Таким образом, огромная площадь может быть исследована в исключительных деталях, с очень небольшим количеством систем Panomera®.

  Подробнее...
 • Не тільки про відеоспостереження... Феномен Китайської економіки.

  Не тільки про відеоспостереження... Феномен Китайської економіки.

  Сьогодні прогресивні процеси в економіці Китаю привертають до себе особливу увагу всього світу, включаючи солідні корпорації, середній і малий бізнес, органи державного управління. Помітний і постійно зростаючий інтерес бізнес-структур викликає неймовірні перетворення в Китаї, які тривають приблизно два десятиліття. Тому технічні засоби безпеки від торгівельної марки RV-ZAFT® виробляються, в основному, на заводах Китаю згідно наших технічних умов, при участі наших інженерів.

  Подробнее...
 • Відеоспостереження на залізничному транспорті, особливості та ризики

  Відеоспостереження на залізничному транспорті, особливості та ризики

  Головним завданням для залізниці є максимально точне прогнозування можливих ризиків аварій та надзвичайних подій, а також розмірів збитків у результаті їх настання. Саме правильне управління ризиками здатне запобігати кризовим явищам, зменшити їх негативні наслідки та підвищити конкурентоспроможність залізничного транспорту. Команда фахівців від торгівельної марки RV-ZAFT® приділяє значну увагу вивченню і впровадженню систем безпеки і відеоспостереження, пристосованих саме для залізничного транспорту.  

  Подробнее...
 • Умови конкурсу, визначення переможців, які нагороджуються премією RV-ZAFT інженерам, раціоналізаторам і технічним фахівцям

  Умови конкурсу, визначення переможців, які нагороджуються премією RV-ZAFT інженерам, раціоналізаторам і технічним фахівцям

  Як ми вже повідомляли у новинах в січні 2018 року на головній сторінці цього сайту, нами заснована премія RV-ZAFT® інженерам, раціоналізаторам і технічним фахівцям. Виконуємо свою обіцянку і роз’яснюємо інформацію про критерії відбору кандидатів та здобувачів премії. Крім того, наша команда не стрималась від розповіді, чому ми прийшли до такої ідеї. Як покращити сучасний стан винахідництва і технічної думки, які не відповідають ані потребам, ані ресурсам нашої держави. Ще раз наголошуємо, і це чиста правда, ми не збираємось вимагати від фахівців, відмічених нами, якихось зобов’язань фінансового характеру.

  Подробнее...
 • Як вибрати саме якісну технічну продукцію?

  Як вибрати саме якісну технічну продукцію?

  Чи завжди перед споживачем постає питання, як вибрати ту чи іншу технічну продукцію? Мабуть, дуже часто. Багато споживачів, переважно, вимагають від постачальника якісний продукт за мінімальні гроші — це правильне і абсолютно нормальне бажання. Проте вибір — завжди за вами. І він повинен виправдовувати витрачені кошти. Перед кожним покупцем, крім мети вибору якісної продукції, також стає проблема правильного вибору продавця або виконавця.  

  Подробнее...
 • Аспекты внедрения систем видеоидентификации физических лиц на объектах транспортной инфраструктуры

  Аспекты внедрения систем видеоидентификации физических лиц на объектах транспортной инфраструктуры

  В данной статье рассматриваются практические аспекты создания систем видеоидентификации физических лиц на объектах транспортной инфраструктуры. Материал основан на опыте ряда проектов компании по видеонаблюдению и системах контроля торговой марки RV-ZAFT® в различных городах Украины.

  Подробнее...
 • Главные тренды рынка видеонаблюдения 2018

  Главные тренды рынка видеонаблюдения 2018

  Благодаря спросу на инновационные и более эффективные технические средства 2017 год был отмечен ростом мирового рынка систем видеонаблюдения. Однако конкурентная среда оказалась крайне непростой для западных и азиатских компаний, поскольку два главных китайских производителя – Dahua и Hikvision – продолжили снижать цены, чтобы не терять темпов увеличения доли рынка, чем вынуждали конкурентов вступать в ценовую гонку. 

  Подробнее...
 • Підбір кваліфікованих кадрів від ТМ RV-ZAFT®, котроль якості робіт.

  Підбір кваліфікованих кадрів від ТМ RV-ZAFT®, котроль якості робіт.

  Найбільш значущим чинником у розвитку ТМ RV-ZAFT® є праця грамотних фахівців (монтажники, інсталятори, інженери, проектувальники систем відеоспостереження) і справжніх професіоналів своєї справи; саме завдяки цьому критерію компанія досягає високих результатів у своїй діяльності. Правильно підібраний висококваліфікований персонал прямо впливає на збільшення продуктивності праці, і як наслідок, на підвищення прибутку компанії.

  Подробнее...
 • Профессиональная оценка качества системы видеонаблюдения. Часть 1: Стандарты и сертификация.

  Профессиональная оценка качества системы видеонаблюдения. Часть 1: Стандарты и сертификация.

  Темпы роста производства и внедрения технических средств видеонаблюдения во всём мире требуют приведения системы оценки качества видеонаблюдения к общим стандартам. Для специалистов от торговой марки RV-ZAFT® реальное соответствие сертификатам и стандартам является основным критерием качества продукции, без которого нельзя использовать систему видеонаблюдения в больших организациях и предприятиях.

  Подробнее...