На перехрестях Вінниці встановлять камери-роботи

На перехрестях Вінниці встановлять камери-роботи

Їхня кількість зросте щонайменше на 200 камер, а серед них з’являться камери роботи: передусім на перехрестях і в парках. Зокрема близько десятка камер-роботів планують встановити на площах Василя Стуса, Героїв Чорнобиля, Героїв Майдану, Героїв Небесної Сотні та в Центральному парку. Про це повідомляє міський голова Сергій Моргунов у власному дописі на Фейсбуці.

 “На стадії завершення робота з облаштування системи відеоспостереження у школах. А до кінця року під наглядом будуть також і дитячі садочки.

Уся мережа відеонагляду підключена до міського Ситуаційного центру. Це дає змогу оперативніше реагувати на надзвичайні ситуації та правопорушення, а також покращити ефективність управління муніципальними службами і дорожнім рухом”, – пише Моргунов.

Нагадаємо, нещодавно у Вінниці запрацював міський Ситуаційний центр, який в режимі онлайн цілодобово моніторить ситуацію на вулицях та інших локаціях міста. У випадку виявлення правопорушень, або ж з метою знайти зниклу людину, в Ситуаційному центрі працюють співробітники муніципальної та Національної поліції, а також рятувальники. У перші дні роботи Ситуаційного центру вже вдалося затримати багатьох правопорушників та розшукати вінницьких школярів, яких розшукували батьки.

 

Джерело публікації: Вінницький інформаційний портал