Камери Ситуаційного центру зафіксували, як чоловіка, який вибіг на проїзджу частину, збила машина та ряд інших ДТП (Відео)

Камери Ситуаційного центру зафіксували, як чоловіка, який вибіг на проїзджу частину, збила машина та ряд інших ДТП (Відео)
Вчора, близько 10-ї години ранку, по вулиці Максима Шимка на проїзджу частину дороги вибіг чоловік похилого віку (83 роки). Він потрапив під колеса автомобіля. На щастя, чоловік отримав лише незначні тілесні ушкодження. Цей випадок зафіксували камери відеоспостереження Ситуаційного центру, який є підрозділом Муніципальної поліції. Також завдяки роботі центру було зафіксовано ряд інших дорожньо-транспортних пригод.
Так, 12 лютого о 21:13 на перехресті проспекту Юності та вул. А. Первозванного трапилось ДТП з потерпілим. Автомобіль Opel, повертаючи ліворуч, не надав перевагу у русі зустрічному автомобілю Ford,  в результаті сталась аварія. Побачивши випадок по камерах, працівники Ситуаційного центру оперативно викликали патрульну поліцію і швидку медичну допомогу. 
А 11 лютого, близько 4-ї години ранку, працівники Ситуаційного центру побачили по камерах відеоспостереження, як автомобіль Mersedes Vito зіткнувся на великій швидкості з автобусом на перехресті вулиць Театральна та Соборна. На місце події викликали патрульну поліцію та швидку медичну допомогу. 
Працівники Ситуаційного центру звертаються до вінничан з проханням дотримуватись правил дорожнього транспорту та бути обережними на дорогах.